Média centrum

ABS Jets ground handling turns 10th anniversary and 20 000 flights handled in Prague

12. 9. 2018 Tiskové zprávy Novinky Czech business jet operator with bases in Prague and Bratislava airports has recently achieved two important milestones. Its ground handling department in Prague just turned a decade and handled 20 000 flights.

ABS Jets MRO developing a new work environment by implementing Critical Chain Project Management

4. 6. 2018 Tiskové zprávy Novinky The company is announcing that it has recently kicked off a new project by implementing Critical Chain Project Management (CCPM) into its work environment. With this project, ABS Jets intends to significantly increase effectiveness and achieve the sustainable performance of its maintenance processes.

ABS Jets na akci Flying for Students

7. 2. 2018 Novinky Přednášky leteckých legend i možnost setkání se současnými špičkami leteckého průmyslu nabídne mezinárodní konference Flying for Students, která se uskuteční na počátku března v Praze. Akce má za cíl přiblížit svět letectví zejména mladým lidem a umožnit jim odstartovat kariéru v tomto prestižním oboru. ABS Jets se na akci představí studentům v rámci tématického workshopu.

ABS Jets se zúčastní konference Schedulers and Dispatchers v USA

22. 1. 2018 Novinky Konference Schedulers and Dispatchers pořádaná NBAA (National Business Aviation Association) je každoročním setkáním top společností zajišťujících služby leteckého provozu v oblasti business aviation.

ABS Jets se na letecké výstavě představila studentům technických škol

6. 12. 2017 Tiskové zprávy Novinky Jak fungují jednotlivá oddělení a jaké možnosti pracovního uplatnění společnost nabízí se měli možnost dozvědět návštěvníci Dnů ABS Jets, které se konaly v průběhu výstavy Báječný svět létání v pražském Karolinu. Prezentace přilákala desítky studentů technických škol.

ABS Jets získala jako první v České republice certifikát kvality IS-BAO III

17. 10. 2017 Novinky Prestižní mezinárodní osvědčení se podařilo získat největší české společnosti na poli privátního a business létání ABS Jets. Jako první v České republice a na Slovensku získala třetí stupeň certifikace IS–BAO (International Standard for Business Aircraft Operations) a potvrdila tak svou příslušnost ke světové špičce v oboru privátního letectví.

Vítejte na našich nových webových stránkách

22. 8. 2017 Novinky
K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.
OK Více informací
<