Plánování letů

Kvalita & bezpečnost
je náš závazek ≫

Plánování a podpora letů

Součástí našich služeb je také profesionální plánování letů třetích stran po celém světě. Poskytujeme komplexní letovou podporu pro více než 300 typů letadel různých kategorií od turbovrtulových letounů až po kategorie heavy jet a airliner. Pro váš let zajistíme vše od pozemních služeb a potřebných povolení až po vypracování optimálního letového plánu.

V průběhu více než deseti let plánování letů v rámci vlastní i externí flotily, do které patří například demo letouny Embraer, jsme detailně poznali potřeby pilotů a získali cenné zkušenosti s plánováním letů i do komplikovaných destinací. Ať už cestujete na londýnské City Airport, nebo potřebujete bezpečně přistát na jednom z nejnáročnějších letišť světa v nepálské Lukle, tým našich dispečerů vám poskytne kvalifikovanou podporu.

Dispečeři procházejí důkladným výcvikem a pravidelně absolvují školení, která zvyšují jejich kvalifikaci. Spojuje je nadšení pro obor, jedinečný osobní přístup ke klientům a cíl nacházet řešení pro všechny výzvy. Při své práci využívají nejmodernější technologie, které jim umožňují váš let optimalizovat a průběžně monitorovat tak, aby proběhl za všech okolností bezpečně a časově i ekonomicky efektivně.

 

Kvalita & bezpečnostje náš závazek ≫


V rámci plánování letů zabezpečujeme

Services

  • Ing. Petr Jarocký Test Pilot Aircraft Industries
    „Součástí mojí práce je také dodávání zcela nových letounů na jakékoliv místo na světě. Od chvíle, kdy jsme navázali spolupráci s ABS Jets je pro nás plánování dodávacích letů mnohem jednodušší. Například v roce 2015 jsem letěl demo let kolem světa s 21 mezipřistáními a ABS Jets mi poskytla perfektní podporu, proto je mohu určitě jen doporučit.“
  • JUDr. David Tomajer Pilot letového ověřování a vedoucí letového provozu
    „Oddělení letového ověřování Řízení letového provozu ČR, s. p., zajišťuje letové kontroly pozemních navigačních systémů pro zajištění bezpečného letového provozu. Při této činnosti využívá ABS Jets pro účely komplexního plánování letů vč. vyřizování přeletových a diplomatických povolení po celé Evropě i v zemích středního východu, Karibiku a jiných. Naši několikaletou zkušenost s ABS Jets v této oblasti nelze označit jinak než jako excelentní spolupráci. Pracovníci ABS Jets kdykoliv obratem reagují na naše netradiční požadavky, které se z provozních důvodů často operativně mění a přitom aktivně hledají varianty, které šetří náš čas i prostředky.“

Plánujeme lety po celém světě

Specializujeme se také na komplikované lety do odlehlých a netypických destinací.

Destinace:

Osvědčení společnosti

Prohlédněte si naše provozní osvědčení.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle

+420 602 316 636 nebo occ@absjets.com

Kontaktujte nás

Přečtěte si naše tipy, jak efektivně naplánovat let

Potřebujete naplánovat let?
Mohly by vás zajímat také další služby z našeho portfolia

K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.
OK Více informací