ABS Jets

Soukromé lety

Jsme tu pro vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu . Poradíme vám s výběrem vhodného letadla . Zajistíme kompletní organizaci vaší cesty .

Nezávazná poptávka

Průměrná doba naší reakce je do 1 h (24/7), letět můžete již za 2 h.

Orientační ceny letů
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Průměrně odpovíme do 1 h (24/7)

Letět můžete již za 2 h

Pronájem soukromého letadla

PRONÁJEM SOUKROMÉHO LETADLA

Představte si svobodu v cestování. V ABS Jets pro vás zajistíme soukromé letadlo, které vás za zlomek času dopraví kamkoliv. Naše letadla patří mezi nejluxusnější dopravní prostředky na světě. Soukromé lety v ABS Jets od běžných aerotaxi odlišuje navíc prvotřídní palubní servis, catering připravený dle vašeho přání a letový personál, který je tu jen pro vás.

Potřebujete do dvou hodin odletět na obchodní schůzku do Ženevy nebo chcete být na pláži v Karibiku už za 10 hodin letu bez mezipřistání? Naše oddělení Charter and brokerage pro vás zajistí privátní lety po celém světě.

Váš soukromý let zařídíme
a naplánujeme za vás

Doporučíme vám vhodný typ letadla, který bude pro váš business let optimální volbou. Menší a ekonomicky efektivní letoun Cessna Citation CJ2 či jeden z nejpohodlnějších a nejrychlejších business jetů na světě, Gulfstream G650? Poradíme vám, co je pro váš soukromý let letadlem nejlepší.

Díky vlastnímu operačnímu centru pro plánování letů celý průběh vašeho letu monitorujeme, což nám umožňuje vás či vámi pověřené osoby informovat o pohybu letadla a flexibilně reagovat v případě změny letového plánu.

Pronájem soukromého letadla

Výhody soukromého létání

Výhoda 1

Pracovní cesty rychle, efektivně a diskrétně

Výhoda 1

Cestování s rodinou a domácími mazlíčky s maximálním komfortem

Výhoda 1

Koordinace letu s možností rychlé změny letového plánu

Výhoda 1

Exkluzivní catering dle vašich požadavků

Výhoda 1

Rychlé odbavení a VIP salon

Výhoda 1

Doprava cestujících a zavazadel vlastními vozidly

Výběr letadla

K nejčastěji využívaným letounům patří kategorie s kapacitou 4 až 8 cestujících. Rádi vám ale pomůžeme zajistit i letadlo pro luxusní charterové lety s kapacitou až 60 cestujících , například velký dopravní airliner typu Airbus či Boeing. Privátní lety si opravdu oblíbíte, jelikož letadla s doletem až 12 000 km umožňují cesty po celém světě i bez mezipřistání

Pokud si nevyberete letadlo z naší flotily, tak pro vás zajistíme jiné, které však prošlo naším důkladným auditem tak, abychom dokázali zajistit 100% kvalitu našich služeb.

4x
Plane

Gulfstream G650

16 cestujících
Max. dolet 12 964 km
Max. rychlost 956 km/h

2x
Plane

Cessna citation XLS+

9 cestujících
Max. dolet 3 889 km
Max. rychlost 816 km/h

1x
Plane

Gulfstream G500

16 cestujících
Max. dolet 10 742 km
Max. rychlost 941 km/h

1x
Plane

Bombardier Challenger 605

12 cestujících
Max. dolet 7 400 km
Max. rychlost 827 km/h

3x
Plane

Gulfstream G550

16 cestujících
Max. dolet 12 501 km
Max. rychlost 904 km/h

1x
Plane

Dassault Falcon 7X

14 cestujících
Max. dolet 9 250 km
Max. rychlost 904 km/h

1x
Plane

Embraer Legacy 650

13 cestujících
Max. dolet 7 223 km
Max. rychlost 850 km/h

3x
Plane

Embraer Legacy 600

13 cestujících
Max. dolet 6 019 km
Max. rychlost 852 km/h

1x
Plane

Airbus H145

9 cestujících
Max. dolet 650 km
Max. rychlost 248 km/h

Pokud si nevyberete letadlo z naší flotily, tak pro vás zajistíme jiné, které však prošlo naším důkladným auditem tak, abychom dokázali zajistit 100% kvalitu našich služeb.

Turbovrtulová letadla

Plane

(např. Pilatus PC12, King Air 350)

4-8 cestujících
Max. dolet 3 000 – 3 400 km
Max. rychlost 550 – 580 km/h

Malá proudová letadla

Plane

(např. Cessna Mustang, Cessna CJ2,
Honda Jet, Beechjet)

4-7 cestujících
Max. dolet 1 800 – 2 410 km
Max. rychlost 630 – 832 km/h

Střední proudová letadla

Plane

(např. Cessna Excel, Cessna Sovereign,
Challenger 300, Gulfstream 200)

7-9 cestujících
Max. dolet 3 900 – 6 300 km
Max. rychlost 816 – 860 km/h

Velká proudová letadala

Plane

(např. Embreaer Legacy 600, Gulfstream 650,
Global Express, Falcon 7X)

12-16 cestujících
Max. dolet 9 250 – 12 501 km
Max. rychlost průměrně 905 km/h

Dopravní airlinery

Plane

(např. Boeing 737-500 VIP,
Embraer E135, Airbus 320)

18-120 cestujících
Max. dolet 3 400 – 4 400 km
Max. rychlost 828 – 870 km/h

Nezávazně poptat

Nejvyšší úroveň cestování

Maximální bezpečnost
a kvalita

Kvalita a bezpečnost tvoří základní hodnoty naší společnosti. Neustále školíme zaměstnance, absolvujeme pravidelné audity a získáváme řadu certifikací a ocenění.

Flexibilita
a komfort

Tým našich konzultantů se stará 24/7 o to, abyste mohli odletět již za dvě hodiny na pracovní cestu nebo dovolenou, a to rychle, diskrétně a v naprostém komfortu.

Špičková letadla
a zkušená posádka

Jak funguje pronájem letadla s pilotem a posádkou? Na palubě se o vás budou pečovat příjemné stevardky. Piloti se postarají o klidný a bezpečný let. Vy si tak můžete v klidu užívat privátní let nebo se připravovat na důležité jednání.

Cena soukromých letů

Pošlete nám nezávaznou poptávku na svůj let soukromým letadlem a my vám připravíme nabídku na míru, která bude mimo jiné obsahovat návrhy letadel, data, cenu, catering na palubě a další služby.

Více informací
Pilot

Velmi rád osobně přivítám každého cestujícího na palubě letu ABS Jets, během kterého může vždy očekávat maximální zážitek z letu v našich prvotřídních letounech, vysoký standard kvality, bezpečnosti a bez jakýchkoli komplikací.

Rudolf Novák
kapitán ABS Jets
Palubní průvodčí

Každý let je jiný a speciální, vždy začíná nepopsaným listem papíru. Věřím, že spojením několika faktorů, kterými jsou mimo jiné zajištění bezpečnosti a poskytnutí komfortu a servisu na nejvyšší úrovni, je let pro naše klienty jedinečným a nezapomenutelným zážitkem. Osobní a zároveň profesionální přístup zaměřený na každý detail již od příchodu na palubu až do jejich odchodu je to, co činí let pro naše cestující něčím unikátní.

Adéla Kobza Přibylová
palubní průvodčí

Zajistit hotel, limuzínu, nebo luxusní jachtu?

I doprovodné služby, jako jsou pronájem automobilu nebo limuzíny, pronájem helikoptéry, lodi nebo jachty, výběr a rezervace hotelu, lístky na akce a mnohem víc umíme zajistit s ochotou a na míru vašim potřebám se službou Travel management.

Více o službě

Zabezpečíme cestu kamkoliv na světě

Svět
Maledivy
Maledivy

Objevte ráj na zemi a užijte si zaslouženou dovolenou. Tento asijský ostrov v indickém oceánu patří podle mnohých mezi nejkrásnější místa na světě.

Maledivy
Sv. Martin

Navštivte ostrov v Karibském moři, který je součástí souostroví Malých Antil. Svatý Martin nabízí nádherné písčité pláže, teplé moře a slunce po celý rok.

Maledivy
Mykonos

Vychutnejte si to pravé Řecko. Ostrov Mykonos ukrývá krásné pláže, modré moře, památky i noční život. Užijte si místní atmosféru a oblíbené řecké delikatesy.

Maledivy
Split

Prožijte dovolenou v chorvatském Splitu, na pobřeží Jaderského moře. Kromě možnosti pronajmout si jachtu můžete cestovat po Splitu a prozkoumat jeho historickou a kulturní tvář.

Nezávazně poptat

FAQ

 • Jak můžu požádat o nezávaznou nabídku letu?

  Pro zaslání svého požadavku na let můžete využít online formuláře na našich webových stránkách. Můžete také kontaktovat naše agenty na e-mailové adrese sales@absjets.com anebo na telefonním čísle +420 733 788 792.

 • Za jak dlouho obdržím kalkulaci požadovaných letů?

  Pro lety po Evropě můžete očekávat aktuální cenovou nabídku na dostupná letadla během několika hodin či dokonce minut. Nabídky na lety v odlehlejších částech světa nebo na letadla s větší kapacitou cestujících mohou trvat déle.

 • Za jak dlouho od potvrzení objednávky mohu odletět?

  Za ideálních podmínek, kdy je k dispozici letoun i s posádkou a jsou obdržena všechna potřebná povolení k letu, je možné odlétat i do dvou hodin od potvrzení letu. Vždy záleží na dostupnosti letadla, posádky, daném routingu, jeho náročnosti a požadavcích klienta.

 • Co nastane po rezervaci letu soukromým letadlem?

  Jakmile si vyberete zvolený letoun, bude vám vystaven kontrakt a faktura za let. Po obdržení vámi podepsaného kontraktu a platby za let  pro vás letoun závazně rezervujeme. Rádi zajistíme catering dle vašeho přání a případně další návazné služby dle požadavků.

 • Jak mohu za soukromý let zaplatit?

  Platba za let je možná převodem na eurový účet ABS Jets. V urgentních případech přijímáme také platby kartou. Platby kartou podléhají bankovním poplatkům. U ABS Jets je možné platit všemi typy platebních karet (kromě American Express).

 • Jak dlouho před letem se musím dostavit na letiště?

  Doporučujeme cestujícím dostavit se na letiště alespoň 15 - 20 minut před plánovaným odletem. U větších mezinárodních letišť pak 20-30 minut.

 • Jak probíhá odbavení na letišti?

  Většina letišť je vybavena terminálem pro odbavení soukromých letů – tzv. GAT (General Aviation Terminal). Na letišti odletu i příletu se setkáte s kapitánem letadla a handlingovým agentem, kteří vás doprovodí k letadlu. V případě, že budete mít zájem o zajištění návazného transferu na jakémkoliv letišti, rádi jej pro vás zařídíme.

 • Mohu cestovat se svým psem?

  Ve většině soukromých letadel je dovoleno cestovat se psy přímo v kabině. Pes, který v letadle cestuje, však musí mít potřebné dokumenty. Každá země má pro cestování se psy jiné podmínky a pravidla.

 • Co znamená pojem empty leg, poziční let neboli prázdný přelet?

  Jedná se o úsek cesty letadla bez předem plánovaných cestujících na palubě. Ve většině případů jsou to lety, kdy se letadlo vrací do svého domovského letiště (báze) po realizovaném letu, případně se přesouvá mezi jednotlivými destinacemi, aby bylo k dispozici pro let dalšího klienta. Tyto lety mohou být operativně nabídnuty dalším cestujícím za nižší cenu, nenabízejí však stejnou flexibilitu jako předem rezervované lety, které se podřizují vašim potřebám.

 • Co je to slot?

  Slot je časový prostor, který je přidělen letadlu ke vzletu (s tolerancí cca ±5 až 10 minut v závislosti na daném letišti) z důvodu přeplnění kapacity letových cest v konkrétní oblasti nebo na daném letišti.

 • Co je to ATC slot?

  Jedná se o regulaci letových cest. V případě jejich přeplnění je letounu přidělen 15minutový prostor, který je nutné dodržet pro konkrétní specifický let v daném termínu. V rámci evropského letového prostoru ATC sloty centrálně koordinuje a přiděluje mezinárodní organizace EuroControl se sídlem v Bruselu.

 • Co je letištní slot?

  V případě letů komerčních dopravců se jedná o vymezený čas, který je přidělený správou letiště a místně příslušným Řízením letového provozu pro pravidelné přílety a odlety. Letištní slot je obvykle platný pro konkrétní sezonu a aktuální letový řád. Letištní slot může být přidělen letadlu i neplánovaně, a to v případě zvýšeného provozu na daném letišti pro regulaci odletů a příletů v závislosti na kapacitě dráhy nebo plochy letiště.

 • Co ovlivňuje cenu privátních letů?

  Cena za let je tvořená individuálně u každého letu a je ovlivněná mnoha faktory. Jedná se především o dostupnost letadel a posádky, cílové destinace, typ a kategorie letadla, ceny letových hodin, letištní poplatky, servis na palubě, délky pobytu v destinaci.

 • Jakým typem letadla můžu letět?

  Naše společnost spolupracuje s širokou síti partnerských operátorů, kteří disponují všemi typy letadel od kategorie Very light jet až po největší letadla kategorie Ultra long range. V případě většího množství cestujících rádi zabezpečíme i kategorii VIP airliner.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle

Kontaktujte nás

Informace o cookies na této stránce

Rádi bychom používali cookies. Umožní nám získat přehled o návštěvnosti webu, lépe cílit reklamu a vylepšovat naše služby.

Více informací

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Používání souborů cookie si můžete vybrat, jak je popsáno níže. Vaše preference mohou být kdykoli změněny.