ABS Jets na akci Flying for Students

7. 2. 2018
Novinky
ABS Jets na akci Flying for Students

Přednášky leteckých legend i možnost setkání se současnými špičkami leteckého průmyslu nabídne mezinárodní konference Flying for Students, která se uskuteční už na počátku března v Praze. Akce má za cíl přiblížit svět letectví zejména mladým lidem a umožnit jim odstartovat kariéru v tomto prestižním oboru. ABS Jets se na akci představí studentům v rámci tématického workshopu. 

Konference se uskuteční v pražské Betlémské kapli 8. a 9. března a nabídne celkem deset přednášek leteckých osobností světové úrovně. Návštěvníci se mohou těšit například na přednášku Justina Hughese, bývalého pilota slavných Red Arrows, nebo vystoupení Suzan Ying, která má za sebou kariéru jako vedoucí konstrukční kanceláře Boeing Aircraft Company ve Phantom Works, kde vznikal například C-17 Globemaster. Ke stovkám studentů promluví i prezident americké Lindberghovy nadace, John L. Petersen. 

ABS Jets je jedním z partnerů akce a na konferenci povede workshop, kde se studentům představí jako jeden z potenciálních budoucích zaměstnavatelů. 

ABS Jets dlouhodobě spolupracuje s unverzitami formou přednášek, realizuje pro studenty stáže a podporuje aktivity s cílem rozvíjet v mladých lidech jejich zájem o obor a přiblížit jim svět létání v praxi. V rámci workshopu chce dát studentům příležitost poznat osobně členy svého týmu a dozvědět se více o privátním létání. Studenti budou také moci konzultovat možnosti případné stáže nebo budoucího zaměstnanání v ABS Jets.

Více o akci Flying for Students najdete na Facebook události pod tímto odkazem: 

https://www.facebook.com/events/178232629616065/

 

 

K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.
OK Více informací