ABS Jets se na letecké výstavě představila studentům technických škol

ABS Jets se na letecké výstavě představila studentům technických škol

Jak fungují jednotlivá oddělení a jaké možnosti pracovního uplatnění společnost nabízí, se měli možnost dozvědět návštěvníci Dnů ABS Jets, které se konaly v průběhu výstavy Báječný svět létání v pražském Karolinu. Prezentace se zúčastnily desítky studentů technických škol.

Dvoutýdenní výstava představuje až do 15. prosince 2017 krásy letectví prostřednictvím fotografií českého letce a publicisty Jiřího Pruši, který během svých cest fotografoval na stovkách míst celého světa.

Společnost ABS Jets, jako jeden z hlavních partnerů výstavy, zaměřila svou prezentaci zejména na představení světa privátního létání studentům, kteří zvažují svou budoucnost v oboru letectví.

“Rádi u nás dáváme příležitost i absolventům, kterým nabízíme uplatnění zejména na technických pozicích v našem údržbovém centru, dále pak v provozních složkách jako je operační dispečink či handling ” uvedl Jan Králík, výkonný ředitel ABS Jets.

Návštěvníci se tak mohli seznámit s každodenními činnostmi v úseku pozemního provozu ABS Jets, technického úseku nebo oddělení CAMO (zachování letové způsobilosti). Každou prezentaci navíc doplňovaly i příběhy z praxe.

„Chtěli jsme hlavně popsat odlišnosti světa privátního létání a standardních aerolinek a také ukázat náš obor jako zcela otevřený mladým šikovným lidem. Na všech obdobných setkávání se studenty se snažíme bourat předsudky o určité nedostupnosti světa privátního létání pro mladé uchazeče o zaměstnání, doplnil Králík.

Představitelé ABS Jets tak s desítkami studentů technických oborů středních i vysokých škol, detailně diskutovali jak samotné předpoklady k nástupu do společnosti, tak i možnosti odborného růstu a úspěšné kariéry v atraktivním mezinárodním prostředí.

K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.
OK Více informací